Як повідомляє ВЗГ ГУМВС України у Львівській області, до зустрічі львівські правоохоронці підготували презентацію про підготовку Львова до Єврочемпіонату. Розповіли про готелі, де житимуть команди, і стадіони, на яких проходитимуть тренування. Також говорили про встановлення камер відеоспостереження, про, так звану, систему «Безпечне місто».

«Над програмою «Безпечне місто» ми вже працюємо і перші кроки зроблено. Камери по місту працюють. Вони допомагають нам не лише у організації дорожнього руху, а й у розкритті злочинів. І можу сказати, що там де є камери - злочинців менше», - розповів заступник начальника ГУМВС України у Львівській області з питань Євро-2012 Василь Рябошапко,.

Варто зауважити, що львівські правоохоронці вже мають досвід у проведенні таких масових заходів. Адже у 2001 році вони забезпечували охорону громадського порядку під час візиту до Львова Папи Римського. Тоді прибуло мільйон паломників.

Поліціянти Прикарпатської поліції, які прибули на зустріч, працюють у транзитному регіоні, що межує з нашим, і через їхню територію до кордону прямуватимуть уболівальники.

«Оскільки у Львові будуть відбуватись футбольні матчі і через Прикарпаття їхатимуть уболівальники, ми мусимо бути так званою «експрес-поштою» і забезпечити львівських міліціонерів інформацією хто їде до Львова, скільки осіб, яка небезпека може бути», - зазначив підкарпатський воєводний комендант поліції у Жешуві Юзеф Гданські.