Також поліцейські двох країн виводять на більш інтенсивний рівень співпрацю у боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею з людьми, та взаємодію за напрямками водної та повітряної поліції.

Про це йшлося під час зустрічі заступника Голови Національної поліції України Віталія Невгада та Генерального директора з безпеки Турецької Республіки Джелала Узункая у Стамбулі, повідомляє прес-служба Нацполіції України.

Заступник Голови Національної поліції України – начальник Головного слідчого управління  Віталій Невгад, начальник управління поліції на воді та повітряної підтримки Нацполіції Сергій Науменко та Генеральний директор з безпеки Турецької Республіки Джелал Узункая зустрілися у рамках робочого візиту українських поліцейських до Стамбулу.

Пан Джелал Узункая висловив подяку українським поліцейським за чітку співпрацю у розкритті вбивства двох студенток у Харкові. Тоді оперативники поліції України зібрали доказову базу та передали її турецьким колегам. У результаті підозрюваний у вбивстві громадянин Турецької Республіки був затриманий у Стамбулі.

Під час зустрічі правоохоронці обговорили посилення співпраці за різними напрямками. Зокрема, йшлося про виведення на більш інтенсивний рівень спільних заходів із протидії міжнародній організованій злочинності та так званим «злодіям у законі».

Також представники поліції двох країн обговорили взаємодію у боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, та злочинною діяльністю міжнародних наркоугруповань.

Окрім того, сторони досягли домовленостей у взаємодії за напрямком роботи поліції на воді та у повітрі. Відтак турецькі поліцейські запросили представників українського підрозділу поліції на воді та повітряної підтримки до Туреччини задля обміну досвідом.

Як відомо, поліція України і поліція Чехії сьогодні, 29 квітня, підписали меморандум про співпрацю у сфері боротьби зі злочинністю.