Про це повідомляє керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук з посиланням на дані групи Інформаційне опір. Видання «Українська правда» пише, що їхні джерела частково підтверджують цю інформацію.

Згідно з останнім повідомленням Тимчука, офіцери 36-ї бригади заявляють, що зброю здала лише частина військовослужбовців.

«Інші заявляють, що чекають на рішення Києва до 21 березня. Наші військові хочуть до цієї дати почути чітку позицію українського військово-політичного керівництва щодо перспектив перебування українських військ в Криму», – написав він.

«Між тим, російські окупанти повідомили про початок роботи з завтрашнього дня в Перевальному представників Федеральної міграційної служби РФ. За їх словами, російські паспорти будуть видаватися українським військовим, які бажають далі служити Росії, в екстреному порядку», – стверджує Тимчук.

Співрозмовник видання також повідомив, що наказ здавати зброю віддав командир частини. Більш того, за його словами, подібне рішення прийняли більшість українських військових у Криму.

Наразі офіційних коментарів від представників Міноборони в регіоні немає. Інформацію зараз перевіряють.

Джерело: Українська правда