Про це повідомляє сайт  Міністерства оборони Грузії, пише Європейська правда.

У навчаннях візьмуть участь 3000 військовослужбовців з 13 країн-членів НАТО та країн-партнерів: Грузії, США, Великої Британії, Німеччини, Естонії, Франції, Литви, Польщі, Норвегії, Туреччини, України, Азербайджану. і Вірменії. Цього разу в навчанні також братимуть участь авіаційна підтримка США та бронетранспортери Німеччини.

«Ці навчання проводяться в Грузії вже четвертий раз і спрямовані на підвищення кваліфікації в оборонних та наступальних операціях; підвищення готовності та сумісності з країнами-членами та країнами-партнерами НАТО; а також роблять внесок у підтримку стабільного та безпечного середовища в Чорноморському регіоні», – йдеться у повідомленні.

Сценарій навчань включає командування, штабні та польові тренування з живим вогнем, маневри та елементи бойової підтримки в оборонних та наступальних операціях.

Раніше США перекинули на навчання в Грузію з Європи військову техніку, включаючи бронетранспортери «Stryker», бойові машини піхоти «Bradley» і п'ять танків «Abrams» (M1A2).

Техніка була доставлена морським шляхом з порту Констанца в Румунії в грузинський порт Поті. Також у навчаннях будуть задіяні американські бойові вертольоти AH-64 Apache і UH-60 Black Hawk.

Нагадаємо, 21 липня завершилися україно-американські військові навчання «Сі Бриз – 2018»,які відбувались в Одеській, Миколаївській областях, а також у північно-західній частині Чорного моря. Загалом під час навчань корабельні екіпажі пройшли в морі близько 2,5 тис. миль, авіатори здійснили понад 200 польотів із загальним нальотом близько 105 годин, морські піхотинці виконали більш як 400 стрибків з парашутом, половина з яких — вночі, а 60 — на воду, дайвери провели під водою понад 70 годин.