У неділю, 3 листопада, успішно завершилися чергові комплексно-тактичні навчання підрозділів зенітних ракетних військ Повітряних Сил ЗСУ, що проходили на полігоні "Ягорлик" у Херсонській області.

Про це повідомили у пресцентрі Повітряного командування "Схід".

Зокрема, було виконано бойові стрільби з зенітних ракетних комплексів С-300ПТ, як по повітряних, так і наземних цілях, що позначали засоби повітряного нападу противника.

Також чергова бойова обслуга за викликом з Нікопольського зенітного ракетного полку здійснила бойові пуски зенітних ракет.

Ба більше, під час тактичних навчань офіцери управління та підрозділи ПвК "Схід", які входили до складу зведеного ЗРП, в умовах, максимально наближених до бойових, успішно застосовували сучасний автоматизований мобільний командний пункт "Ореанда".

Крім того, генерал-полковник Сергій Дроздов під час урочистого шикування нагородив ряд військовослужбовців повітряного командування "Схід" та подякував за зразкову службу, навченість і професіоналізм.

На завершальному етапі навчань усі підрозділи повернулися до пунктів постійної дислокації та знову приступили до несення бойового чергування.

Нагадаємо, що на випробувальному полігоні "Ягорлик" у Херсонській області з 31 жовтня проходитимуть стрільби зенітних ракетних комплексів.