Як повідомляється, держпідприємство підписало договір з ТОВ «Євромедіа Компані», що було відібрано за процедурою відкритих торгів, на надання послуг з пропаганди системи освіти України в засобах масової інформації, розрахованих на іноземну аудиторію.

Цільовими країнами, в яких буде рекламуватися українська вища освіта, визначені пострадянські країни, зокрема, Азербайджан, Казахстан і Білорусь.

Підписаний документ передбачає створення інформаційного контенту про переваги навчання в Україні, зокрема, вироблення і розміщення на телеканалах інших держав телевізійних програм, розрахованих на закордонну аудиторію, а також просування системи освіти України в інших електронних і друкованих ЗМІ.

Термін виконання робіт – до 31 грудня 2012 року, уточнюється в повідомленні.

«Конкуренція між країнами на світовому освітньому ринку загострюється. Адже іноземні студенти є важливим джерелом фінансування вищої освіти. Україна в цьому напрямі робить перші системні кроки», – говорить директор «Інформаційно-іміджевого центру» Вікторія Сергієнко.

За її словами, вже очевидно, що українські вузи викликають великий інтерес у країнах пострадянського простору.

ДП «Інформаційно-іміджевий центр» створено у 2010 році і відноситься до сфери Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.