Як інформує прес-служба Української Національної Консервативної партії, до УНКП звернулися про це обурені громадяни.

Причина таких незручностей полягає у тому, що митники, за словами очевидців, вирішили здійснювати фотографування кожного автомобіля.

Схожу інформацію можна знайти і в Інтернет-мережі – на форумах, блогах тощо.

Дописувачі стверджують, що здійснюється фотографування того, що люди везуть у салоні, в багажнику, а також фотографія з привідкритим багажником – так, щоб було видно номерні знаки.

Українська Національна Консервативна партія висловлює обурення таким ганебним станом справ на українсько-польському кордоні.

«Можна розцінювати таку ситуацію, як спробу остаточно відгородити Україну від європейської спільноти, запровадити у нашій державі суспільно-політичний загальнодержавний карантин. Керівництво держави, яке мислить на основі бандитсько-тюремних стандартів, прагне остаточно загнати український народ у казарми і бараки. Відбувається стрімке і послідовне встановлення в Україні поліцейської держави, країни тотального державного контролю», – вважають в УНКП.

«Безглузді рішення про запровадження в Україні біометричних паспортів, про обмеження готівкових розрахунків – додаткові підтвердження тому, що керівництво країни намагається взяти під повний контроль приватне життя українців. Ця тенденція може привести до того, що незабаром в Україні вже не буде такої сфери життя, яка б не становила інтерес для держави», – йдеться далі.

УНКП вимагає негайно відмовитися від ганебної практики створення штучних перешкод для перетину громадянам українсько-польського кордону.

«Українці на виборах 28 жовтня довели, що вони не хочуть жити за стандартами бандократії, у казармах, тюрмах, бараках і концтаборах. Високопоставлені особи, які причетні до запровадження в Україні поліцейської держави, повинні бути притягненими до відповідальності згідно із законами, як порушники Конституції України. Стаття 5 Конституції України гласить, що народ є єдиним джерелом влади в Україні, і ніхто не може узурпувати владу. Закликаємо всіх неухильно дотримуватися Конституції України!», – наголошують в УНКП.