Духівники просять мусульман проголосувати за ті партії й тих кандидатів, які гарантують подальший розвиток демократії в країні, забезпечать свободу віровизнання й свободу слова, боротимуться з корупцією та націлені на активну співпрацю як із європейським Заходом, так і з мусульманським Сходом.

«Участь у виборах – це можливість сприяти соціальним змінам. Прагнути до поліпшення суспільства, до поширення понять справедливості, чесності, неупередженості й співчуття до всіх людей – наш громадянський і релігійний обов'язок», – йдеться у зверненні.

«Коран наказує мусульманам співпрацювати з усіма у справах, корисних для людей. Аллах каже у Священному Корані: «Допомагайте одне одному в благочесті й побожності...» (Коран, 5:2). А пророк Мухаммед (мир йому і благословення) сказав: «Якби мене покликали об'єднатися з усіма, щоб відновити справедливість щодо всіх і підтримати слабких і пригноблених, я поспішив би приєднатися!», – нагадують автори звернення.

Представники ДУМУ «Умма» та ГО ГО «Альраїд» зазначають, що часи релігійних переслідувань вже минули, проте й сьогодні існують такі явища, як ксенофобія, расова й релігійна дискримінація, що їхніми мішенями нерідко стають Іслам і мусульмани.

«Участь у виборах – один зі способів змінити ситуацію на краще й гарантувати, що ми зможемо користуватися своїми свободами й даними Богом правами. Закликаємо братів і сестер скористатися своїм конституційним правом і не залишитися осторонь в епоху становлення як української державності, так і нашого культурного відродження», – йдеться у зверненні ДУМУ «Умма» та ГО «Альраід».

Джерело: РІСУ