Про це інформує Український кризовий медіа-центр.

Військовослужбовці Національної гвардії України, які беруть участь у спільних навчаннях «Фіарлес Гардіан – 2015», поділилися першими враженнями. Кожен ранок починається з фізичної зарядки протягом 90 хвилин. Бійці щодня пробігають не менше ніж 4 км. В одному строю з гвардійцями тренуються й американські військовослужбовці.

Для приготування їжі для бійців запросили кухарів із закладів громадського харчування Львова. До того ж враховують побажання гвардійців щодо меню. Додатковим бонусом є фактично необмежена кількість овочів та фруктів.

Здивувало гвардійців застосування у програмі навчання художніх фільмів, наприклад «Врятувати рядового Раяна». Керівники занять вказують на правильні та хибні дії тактики дій військовослужбовців у цій культовій стрічці.

Як писав «Вголос», 24 квітня в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (с. Старичі, Яворівський район, Львівська область) стартували українсько-американські навчання «Фіарлес Гардіан – 2015». У навчаннях візьмуть участь 290 десантників армії США та 900 українських військовослужбовців.