Український боксер суперважкої ваги Віктор Вихрист перейшов з любителів в професіонали та підписав контракт з німецькою промоутерською компанією ЄС Boxing Promotion.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на офіційний сайт компанії з Гамбурга.

Цікаво, що Вихрист буде виступати на профі-рингу під псевдонімом Віктор Фауст. Саме під таким прізвищем боксера представила промоутерська компанія.

"У Віктора на руках вже була путівка на Олімпіаду-2020, але ми змогли вразити його своєю пропозицією, так що він вибрав нас", – відзначив промоутер Ерол Джейлан. "Пропозиція була настільки приголомшливою, що я вирішив зробити цей крок", – сказав Вихрист.

Українець також прокоментував те, що його порівнюють з Володимиром Кличком: "Я дуже задоволений тим, що мене порівнюють з ним. Це стимулює працювати так старанно, щоб в якийсь момент стати навіть краще за нього". За словами менеджера Вихриста Андрія Котельника, мета українського боксера – стати чемпіоном світу в суперважкій вазі. Коли Вихрист дебютує на профі-рингу, поки не уточнюється. На аматорському рівні 27-річний Вихрист вигравав чемпіонат Європи-2017, а також перемагав на Європейських іграх-2019.

Як відомо, український чемпіон Василь Ломаченко потрапив у ТОП-3 найкращих боксерів десятиліття.