Короткометражний фільм 22-ої річної української режисерки переміг у номінації найкращий режисерський дебют на фестивалі “ТОП-Шортс” у Лос-Анджелесі.

Про це повідомляє Голос Америки.

Фільм “Якщо було завтра” дуже незвичайна стрічка, яка підіймає тему війни. Перед головним героєм, військовим, відкриваються різні двері – вибори – і за кожними дверима інший розвиток життя та інші можливості.

Авторка ідеї – сценаристка і режисерка, студентка школи мистецтв Нью-Йоркського університету українка Анастасія Євченко.

Ця задумка появилась після відвідин художньої виставки з сюрреалістичними мотивами. Проте тема фільму вкрай реалістична – війна, а саме які двері вона відкриває чи закриває.

Зйомки проходили три дні в Україні, поблизу Києва і вся команда стрічки – українці. Головні ролі зіграли українські актори Вікторія Левченко й Олексій Олексюк.

Прем’єра відбулась на міжнародному фестивалі в Мілані, де Вікторія отримала нагороду за найкращу жіночу роль.

Також фільм став переможцем кінофестивалю London IFF 2020 у Лондоні в номінації «Найкраща операторська робота короткометражного фільму».

Фільм повністю проспонсорувала команда.

У жовтні стрічка братиме участь на міжнародному кінофестивалі у Франції.

https://www.youtube.com/watch?v=fFg2jTkihS0&feature=share&fbclid=IwAR2pEgdG755hDtS-qmVKbc_8w-87LmUoH0IQobTzrTvmM_Cpds7pH7pkziI