Про це повідомляє компанія Kinorob, яка займалася виробництвом стрічки. 

«На сьогодні права на український фільм-фентезі продані в Китай, Південну Корею, Індію, Японію, Пакистан, Шрі-Ланку, Бангладеш, Непал, Бутан, Мальдіви, Казахстан, Молдову, Росію, Білорусь, Киргизстан, Францію та франкомовні території світу, Італію, Іспанію та Канаду», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, з грудня 2017 року фільм із англійськими субтитрами доступний для перегляду мешканцям 27 країн світу в бібліотеках найбільших світових VOD-платформ – iTunes та Amazon Prime. А восени 2017 року «Сторожова застава» вийшла в прокат у Білорусі та Казахстані.

Kinorob також поінформував, що почав повертати Державному агентству України з питань кіно гроші, виділені на виробництво стрічки. Зокрема, першу частину коштів у розмірі 1 мільйон 20 тисяч гривень було переведено на рахунок фонду Держкіно 8 грудня 2017 року. Подальше повернення коштів планується здійснити за рахунок масштабної міжнародної дистрибуції стрічки, уточнили у компанії.

«Сторожова застава» – український повнометражний фільм-фентезі, знятий на мотивами однойменної книги Володимира Рутківського, що вийшов у широкий прокат 12 жовтня 2017 року. На цей момент у кінотеатрах стрічку переглянули 276 тисяч глядачів, український бокс-офіс картини становить понад 19 мільйонів.

 

«Вголос»