Ексгравець київського “Динамо” Тарас Михалик, який свого часу виступав за московський “Локомотив”, зробив відверте зізнання про Майдан і росіян.

Про це Михалик розповів в інтерв’ю для YouTube-каналу “Бомбардир”.

“Там, в Росії, у мене залишилися люди, з якими я дружу і спілкуюся. Пацани, з якими шість років грали разом… Люди ставили питання, мовляв, що там у вас, розкажи, що ти бачиш зсередини… Я навіть інтерв’ю колись давав, їх газети і сайти передруковували, що на Майдані були не, як там писали, одні бомжі, алкоголіки і маргінали, а були різні люди. Через що вони встали… Треба було розповісти, пояснити людям, що була така ситуація, що накипіло людям”, – сказав футболіст.

Михалик також розповів про стосунки з фанатами “Волині”, які скептично ставилися до його повернення в Україну, і фрази “спорт поза політикою”: “Контракт у Росії? Мені було важко в цій ситуації… З фанатами ми поспілкувалися. Спершу у нас була неприємна розмова, але потім вже зустрілися без камер, поговорили нормально. Поки що не хочу піднімати цю тему.. Не хочу говорити різні речі про “футбол поза політикою”… Так має бути, але насправді так не буває. Спорт все одно прив’язують до політики. Він повинен об’єднувати, але у нас є багато речей, де люди на цьому піаряться. Мені це не подобається”.

Як писав “Вголос”, «Важливіше, ніж перемога над Литвою»: Шевченко зробив відверте зізнання.