Про це сьогодні на Євромайдані під час віче повідомив громадський діяч, голова Почесного консульства Королівства Нідерландів у Львові Богдан Панкевич, інформує кореспондент Вголосу

За словами Панкевича, уряд не може існувати, коли протестують проти його дій.

«Кожної неділі збираються сотні тисяч людей в очікуванні –  що далі та як так може бути. В любій цивілізованій країні, якби вийшло пів мільйона людей, то на другий день уже був би інший уряд. Адже в кожній цивілізованій країні уряд без довіри народу не існує», –  додав він.

Але, як повідомив громадський діяч, «в Україні люди стоять уже 5 тижнів, а до народу ніхто навіть й не збирається вийти та пояснити принаймні свою позицію, ніхто не збирається відповідати за свої вчинки».

«Влада поводить себе так, ніби Майдану не існує і він розсмокчеться, як тільки усі підуть святкувати Новий Рік та Різдво. Влада чекає, що нам набридне і нічого з того не залишиться», - додав він.

Також Панкевич додав, що у 23-й  рік незалежної України народові немає кого боятися.

«Ми всі є джерелом влади, адже передаємо ту владу через вибори. Ми мусимо навчитися їх контролювати. Ми мусимо навчитися контролювати із самого низу –  із сільради, із райради: де наші гроші обертаються, де наші піскові кар’єри, лісові угіддя, де наші ті малі і середні підприємства працюють. Ми мусимо дивитися куди іде народна копійка, куди ідуть народні податки. Адже  ми вибрали тих політиків, а вони там вже вирішують між собою що і як – ніде в світі так нема, усюди є звітність, є контроль кожної секунди», – додав Панкевич.

За словами громадського діяча, «український народ уже дійшов до голосу, яскравим прикладом цього є створення народного об’єднання «Майдан».

«Майте між собою контакт та зв'язок, знайте один одного, знайте своїх сусідів. Бо якщо все це розійдеться по воді, то почнуть кожного із нас висмикувати по одному. Ми мусимо забезпечувати собі отой наш народний здвиг життєздатним, а також назавжди, надовго. Ми мусимо дозріти, як суспільство і тоді ми виберемо цілком інакшу владу. І контролюючи її, спонукаючи до правильних дій, ми дуже швидко отримаємо цілком інакшу країну. Давайте ставати відповідальними громадянами не тільки на майдані та на віче, а назавжди», –  додав Панкевич.