Український прокурор Костянтин Кулик склав англомовне досьє на 7 сторінок про корупцію Хантера Байдена – сина колишнього віце-президента США.

Про це повідомляє "The New York Times".

Видання повідомляє, що коли український прокурор Костянтин Кулик склав досьє англійською мовою на семи сторінках, в якому звинувачував сина колишнього віце-президента Джозефа Байдена-молодшого в корупції, він допоміг розпочати політичну вогняну боротьбу, яка призвела до розслідування щодо імпічменту президента Трампа.

Зазначається також, що коли Кулик поновив справу про корупцію, пов’язану з роботою Хантера Байдена на українську газову компанію "Burisma Holdings", проти нього самого були підозри: його тричі звинувачували у корупції й порушенні політично вмотивованих справ проти опонентів. Також була інформація, що Кулик має зв'язки з воєначальником на сході України, звинуваченим у роботі на російські спецслужби.

Проте Кулик залишається головою департаменту в Генеральній прокуратурі України при новому президенті Володимирі Зеленському.

Генеральна прокуратура відмовилася уточнити, чи зберігає Кулик контроль над справою Байдена. Сам Кулик не відповів на запити про інтерв’ю.

Також складений і розповсюджений ним документ із 7-ми сторінок звинуватив американських дипломатів у прикритті злочинів, скоєних Байденами.

Нагадаємо, що раніше адвокати українського олігарха Дмитра Фірташа передали юристу Трампа Руді Джуліані пакет документів щодо колишніх віцепрезидента Джо Байдена і спецпрокурора США Роберта Мюллера.