Про це сповістили у прес-службі держконцерну.

Причиною зупинки в концерні називають відсутність рішення Кабінету Міністрів щодо фінансування утримання ракетного крейсера проекту 1164. Разом з тим,  зараз арештовані рахунки підприємства, а заборгованість по заробітній платі становить понад 58 млн грн.

Повідомляють також, що завод вже третій рік самостійно виконує відповідні роботи, адже припинення підтримки крейсера зумовить руйнування його енергетичних вузлів, елементів обладнання, екологічного забруднення акваторії річок Буг та Інгул.

До всього, у держконцерні додали, що унаслідок руйнування та проведення консервації спеціальних виробів і його складових вартість крейсера у розмірі капітальних інвестицій впаде до вартості металобрухту.

Врешті, наголошується, що 30 жовтня керівництво Укроборонпрому звернулося до секретаря РНБО Олександра Турчинова із проханням посприяти у вирішенні долі стратегічного підприємства.

Як відомо, Миколаївський суднобудівний завод спеціалізується на будівництві суден усіх типів з масою корпуса до 28 тис тонн, а також виконує ремонт судів. З квітня 2011 року завод включений до складу Укроборонпрому.

Укроборонпром був створений в грудні 2010 року, до його складу входить 134 підприємства військово-промислового комплексу.