Оприлюднені уривки цього концерту вже спричинили скандал у суспільстві.

«Вісім мільйонів українців загинули від рук фашистських загарбників. Це наша історія. Це наша генетична пам'ять», – каже ведуча Анастасія Даугуле на оприлюдненому уривку з концерту.

«І сьогодні ми не можемо дозволити, щоб вулиці наших міст називали іменами фашистських злочинців, а їхні портрети безкарно проносили під час факельних ходів у нашій столиці, де кожен метр просякнутий кров'ю наших співвітчизників», – додає ведучий Андрій Доманський.

«І нехай нам деколи здається, що все проти нас, що ми чужі в своїй країні, але це не так. Нас – багато, нас – сотні в цій залі і мільйони перед екранами телевізорів… Це ми 9 травня приносимо квіти до вічного вогню, це ми щороку відновлюємо пам'ятники воїнам, які загинули у війні з фашизмом», – заявляють далі ведучі.

Як відомо, Нюрнберзький процес (міжнародний судовий процес над колишніми керівниками гітлерівської Німеччини, який відбувався з 20 листопада 1945-го до 1 жовтня 1946 року у Міжнародному військовому трибуналі) визнав, що ОУН і УПА не були союзниками Гітлера.

Нагадаємо, власниками суттєвих часток телеканалу «Інтер» є українські бізнесмени Валерій Хорошковський та Дмитро Фірташ, а також громадянин Кіпру Васула Константіноу. Ще 9% телеканалу володіє Сергій Льовочкін – через компанію Oskaro investments limited.

На цю тему читайте також: Перемога Колими над Бухенвальдом, або 6 причин не святкувати 9 травня.

 

«Вголос»