Про це повідомляє офіційний твіттер казахстанської команди. Про подробиці угоди не розголошується, а наставник вже встиг поділитися першими враженнями від призначення на пост головного тренера гранда казахстанського футболу.

«Пишаюся, що я тренер «Астани». Завдяки величезної кількості праці «Астана» стала впізнаваною в європейському футболі. Це накладає на нас відповідальність. Цей клуб привчений перемагати. Моя робота саме на це буде спрямована. Важливо поставити гру, яка дозволить досягати високих результатів.

З іншого боку - я не бачу напруженості. Потрібно просто працювати. Я в команді, яка багато вміє. Немає нічого ідеального. Є моменти для поліпшення. Я хочу допомогти «Астані» продовжити перемагати. Звичайно, ми будемо робити кроки, щоб покращувати гру. Я і моя команда - повинні рости кожен день», – повідомив Григорчук.

Останнім клубом Григорчука була азербайджанська «Габала», яку він очолював з 2015 року. За цей час він двічі вигравав срібні медалі чемпіонату Азербайджану, також двічі ставав 3-м у турнірі. Ще 2 рази він грав у фіналі Кубка і двічі виводив команду в груповий етап Ліги Європи.

У минулому Григорчук працював у латвійських «Дінабурге» і «Вентспілсі», а також у запорізькому «Металурзі» та одеському «Чорноморці».

 «Вголос»