Про це написав директор УЦОЯО Ігор Лікарчук у своєму Facebook.

«Можна навіть не вірити своїм очам, але... Ми отримали фінансування із Держказначейства у повному обсязі, так як це і передбачалося кошторисом станом на 1 квітня», – написав Лікарчук.

За його словами, тепер УЦОЯО має змогу розрахуватися з минулорічними боргами. «Включити телефони, вивезти (вибачте) сміття, оголосити тендери на закупівлю послуг із охорони і доставки тестів до пунктів тестування... Але головне те, що цим Уряд заявив про безумовну підтримку ЗНО. Це вселяє надію. Також укотре переконався що: «Тому, хто стукає – відкривають...», – продовжує Лікарчук.

Водночас він заявив, що фінансування «вистачить лише на мізер».

Директор Українського центру оцінювання якості освіти додав, що центр підписав угоду з Фондом Ріната Ахметова «Розвиток України».

«Сьогодні ми підписали з Фондом угоди, за якими він закупить витратні матеріали та запасні частини, що дасть можливість відновити друк тестів. Дуже сподіваємося, що у найближчі дні ці закупівлі будуть зроблені», – написав Лікарчук.

Як писав «Вголос», проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2014 році було під загрозою зриву через недофінансування і проблеми в сфері захисту матеріалів ЗНО.

Основний етап незалежного тестування стартує 3 червня.

Перелік предметів для ЗНО Міносвіти затвердило ще у жовтні 2013 року.