Командир взводу 30 бригади Євген Волок отримав складне поранення біля Старогнатівки 15 серпня, повідомляється на Facebook-сторінці Інституту імені М.М. Амосова.

Уламки міни прошили мозок бійця, його легені та серце. Фахівці не обіцяли багато, але нейрохірургічне втручання пройшло успішно.

Після багатоетапного хірургічного лікування в Дніпропетровській обласній лікарні з вилучення уламків міни з тіла та голови потрібно було зробити негайну операцію з видалення уламку з серця бійця.

Проведення такого складного втручання після нейрохірургічної операції було можливим лише у цьому закладі. 8 вересня консиліум фахівців обласної лікарні за участю директора інституту Василя Лазоришинця вирішив видалити уламок.

Його розташування на стінці шлуночка щомиті могло загрожувати життю командира.

23-річного Євгена доставили авіаційним бортом до Інституту імені М.М. Амосова 12 вересня. 13 вересня йому провели невідкладну операцію з зупинкою серця та використанням штучного кровообігу.

15 вересня через 2 дні після складної операції на зупиненому серці, Євгена переведено з відділення реанімації до палати.

Багатоетапне хірургічне лікування з видалення уламків міни з різних частин тіла тривало протягом місяця, попереду чоловіка ще чекає реабілітація, проте життю Євгена вже нічого не загрожує.