Копію петиції також буде надіслано Президентові Міжнародної федерації футболу Йозефу Блаттеру.

Як зазначається у петиції, ФАРЄ було невірно поінформовано та введено в оману заангажованим та упередженим підходом осіб, які мають особисте негативне ставлення до перелічених історичних постатей, що і стало причиною включення вище вказаних символів та постатей до списку заборонених.В документі наголошено, що згідно з Нюрнберзьким трибуналом, ОУН і УПА не були включені до списку організацій, що співпрацювали з нацистами.

З огляду на вищенаведені факти, ініціатори петиції звертаються до Поваре з проханням прибрати символіку ОУН-УПА, геральдичного знаку «Галицький лев» та зображення лідерів української національно-визвольної боротьби з переліку образливих та дискримінаційних символів ФАРЄ,  у зв’язку з недоцільністю та правовою необґрунтованістю.

Підписати петицію можна тут: bit.ly/19725Ln

Нагадаємо, що ФІФА покарала збірну України за поведінку вболівальників під час матчу відбору чемпіонату світу проти Сан-Марино у Львові.Наступний відбірний матч з Польщею збірна України проведе без глядачів. Крім того, ФФУ оштрафована на 45 тисяч франків, а стадіон у Львові дискваліфікований на відбіркові матчі за участю національної збірної до 2018 року включно.

Офіційною причиною такого жорсткого покарання стало використання вболівальниками на «Арені Львів» піротехніки, а також банерів, які ФІФА визнала «неонацистськими».