Про це написав на редакційну пошту Вголосу.

За словами Батрина, юристи обґрунтовують легітимність повстання з огляду на Загальну Декларацію прав людини.

«Відповідно до ст. 22 Конституції України, права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними.

Відповідно до ст. 9 Конституції України, чинні міжнародні договори, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, є частиною національного законодавства України.

З Загальної Декларації прав людини 1948 року випливає право народу на повстання, якщо права людини не охороняються силою закону.

Вчора ми побачили, що державна машина не захищає людей, а б`є дубинками невинних та мирно налаштованих студентів, жінок, дітей та людей похилого віку.

Юристи стануть на захист народу України.

Від імені всіх юристів України нагадую, що Загальна Декларація прав людини передбачає право народу на постання», – написав Батурин, який перебуває на Михайлівській площі.

Нагадаємо, що раніше Станіслав Батрин направив до Окружного адміністративного суду м. Києва позов про визнання протиправним та скасування розпорядження Кабміну № 905-р від 21 листопада 2013 р., яким було зупинено процес європейської інтеграції України.