Чотиримісний седан Tata Tigor може похвалитися оновленим багажником, який вміщує у себе до 420 літрів поклажі. Моторна гамма седана складається з двох трьохциліндрових двигунів: 1,2-літрового бензинового, розвиваючого 85 кінських сил, і літрового турбодизеля, з віддачею у 70 кінських сил. Обидва мотори агрегатуються з двома коробками передач: 5-ступінчастою «механікою» і РКПП з такою ж кількістю передач, пише Аutotheme.info.

На індійському ринку седан Tata Tigor пропонується за ціною від 380 тисяч рупій, що за актуальним курсом відповідає 154 тисячам гривень.

На відміну від седана, цінник на кросовер Nexon поки ще не названий навіть на домашньому ринку, але вже точно відомо, що він буде дорожчим.

Моторна гамма паркетника також складається з двох агрегатів. Початковим двигуном стала 1,2-літрова бензинова «турботрійка», характеристики якої поки тримаються у секреті. Крім неї, на Tata Nexon буде встановлено півторалітровий турбодизель, що видає 110 кінських сил. Коробок передач також дві: або 6-ступінчаста механіка, або РКПП.

Варто відзначити, що ніяких конкретних планів щодо виходу на Європейський ринок компанія Tata не оголошувала, обмежившись тим, що визнала його цікавим.

«Вголос»