25 жовтня в Україні відбудуться місцеві вибори. Опитування показало, що точну дату проведення знають лише 35 % українців.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг”.

Зокрема, 43 % опитаних не уявляють, коли проходитимуть вибори, 3 % респондентів вказали неправильні дати, а ще 19 % знають лише те, що волевиявлення заплановане на жовтень.

Більшість (69%) опитаних не знають, за якою системою пройдуть місцеві вибори. Лише 13% впевнено відповіли, що знають, як відбуватиметься голосування, 18% зазначили, що знають про це частково. Відносно високий рівень обізнаності про системи виборів демонструють старші опитані. Проте серед молодшої вікової групи (18-29 років) майже 80% взагалі нічого не знають про систему виборів.

При цьому 57% респондентів зазначили, що обов’язково візьмуть участь у місцевих виборах. Коливаються (50/50) – 19% респондентів, можливо візьмуть участь – ще 9% респондентів. Про малоймовірність участі у виборах заявили 15% респондентів. Відносно високу готовність до участі у виборах проявляють старші категорії населення, жінки, ті респонденти, у кого високий рівень обізнаності про дату і систему виборів.

Читайте більше актуальних новин від Вголосу: