Але, не секрет, що, окрім плати за мегабайти, бажаючим завантажити що-небудь на свій мобільний, часто потрібно оплачувати ще й вартість самих додатків, ігор, музики і т.ін. А це, часом, «з'їдає» чимало грошей на мобільному рахунку... Тепер з'явилася можливість заощадити і на цьому пункті витрат.

Популярні програми для мобільних телефонів – програма для відключення реклами в мобільних додатках і іграх – AdFree Android, а також Screenshot ER - програма, яка вміє знімати скріншоти екрану в апаратах, викачують скайп і додатки, щоб знаходити музику в мережі по прослуханному фрагменту.

У топ-3 ігор, завантажуваних з мобільного найчастіше українськими абонентами, «Cut The Rope» – гра на кмітливість, перегони «Trial Extreme 2» і культова стратегія «Worms».

Тепер абоненти МТС можуть завантажувати ці та будь-які інші ігри, додатки зі значною економією – для цього достатньо підключити послугу App Market, запущену до 20-річчя мобільного зв'язку в Україні. І тоді перші 7 днів всі завантаження з онлайн-магазину - причому, без обмежень - будуть безкоштовними. Далі послуга обійдеться всього в 4 гривні за тиждень.

Користуватися такими перевагами можуть власники не тільки популярних нині Android і BlackBerry, але й телефонів на базі Windows Mobile, Symbian або Java. А оновлення каталогу відбувається щотижня.