Українці візьмуть участь у розробці нового безпілотного бомбардувальника компанії Science Technology (Саудівська Аравія).

Про це повідомляє видання "Defence Blog".

Разом з українцями працюватимуть розробники з Південної Кореї та США. Science Technology розповіла про плани  щодо розробки нового БПЛА великої дальності на міжнародній виставці IDEX 2019, що проходила в Абу-Дабі до 21 лютого.

Основною перевагою нового безпілотного бомбардувальника є використання новітніх технологій, відносно низька вартість і вільний доступ до ринку.

"Проект нового БПЛА розробляють "для підтримки операцій боротьби з повстанцями (COIN), розвідувальних та пошуково-рятувальних операцій (SAR), розвідувального спостереження і розвідки (ISR), легких точних атак, підтримки з повітря (DAS), морського патрулювання та місій з внутрішньої оборони".

Новий безпілотник зможе нести протирадіаційні, протикорабельні і високоточні ракети класу "повітря-земля" і керовані бомби. Також він буде оснащений бортовим обладнанням для запуску ракет з лазерним наведенням.

У Science Technology заявили, що робота над проектом "отримала схвалення з боку Збройних сил і потенційних клієнтів в регіоні Близького Сходу та Північної Африки".

Нагадаємо, що російський бомбардувальник наближався до кордону з Україною.

Як відомо, у Росії під час посадки бомбардувальник розколовся на дві частини.