Про це повідомляє прикордонна служба Польщі в понеділок, 5 березня, передає Корреспондент.

Відзначається, що під час контролю прикордонники знайшли в автомобілях банки і пластикові контейнери без етикеток. Виявилося, що всередині ємностей була ікра сибірського осетра, на транспортування якої потрібно мати дозвіл.

Водії повідомили, що є кур'єрами і повинні були доставити товар до Львова. Вартість вилученого вантажу склала приблизно 1,2 млн польських злотих (понад 350 тисяч доларів).

Відповідно до законів Польщі, через кордон можна перевозити одну банку ікри осетрових або до 125 грамів на людину. При цьому банка ікри повинна мати відповідну упаковку та етикетку з інформацією про легальне походження. За контрабанду чорної ікри в Польщі загрожує до п'яти років тюремного ув'язнення.

Нагадаємо, наприкінці січня екс-нардеп, політолог Тарас Чорновіл в ефірі одного з українських телеканалів заявив, що українці почали жити суттєво краще. За його спостереженнями, абсолютна більшість українців купує ультрадорогі продукти та путівки на розкішні курорти. А в супермаркетах узагалі – черга за чорною ікрою.