Відповідно до результатів, 85,2% візьмуть участь у виборах. Це високий показник, який засвідчує, що більшості українців залежить на тому, хто буде керувати країною у наступні п’ять років. Ці люди, скоріше за все, не вдоволені якістю свого життя і хочуть зміни влади.

8,4% опитаних не будуть приймати участі у виборах, 11,1% ще не визначилися.

Кожний третій респондент вважає, що в Україні є гідні представники нового покоління політиків, яким би вони довірили керівництво країною. 18,6% вважають, що це Сергій Тігіпко, 9,2% – Арсеній Яценюк. Олег Тягнибок (3,0%) и Анатолій Гриценко (2,7%) сильно відстають від лідерів кампанії.

Що стосується в цілому виборчої кампанії, то варто відзначити зміни у трійці лідерів. На кінець листопада вона виглядає наступним чином: Віктор Янукович (29,6%), Юлія Тимошенко (16,5%), Сергій Тігіпко (14,8%).

Арсеній Яценюк, який довший час перебував на третій позиції, втратив її. Його рейтинг значно знизився і складає лише 8,8%.

Починаючи з серпня Яценюк стрімко втрачає підтримку виборців, а Сергій Тігіпко, навпаки, стрімко її набирає.  Як наслідок, Тігіпко не лише «відтиснув» Яценюка з третьої позиції, але й максимально наблизився до Тимошенко. Останнє обіцяє цікаву інтригу.

Якщо Тігіпко збереже теперішню динаміку електоральної підтримки, то вірогідним стає його потрапляння у другий тур. Але цю динаміку ще необхідно зберегти.

На результати голосування може суттєво вплинути фактор, який соціологи визначають, як «електоральний регіоналізм». 

Найсильніше він виражений серед виборчів Олега Тягнибока (суттєва підтримка лише в Івано-Франківській, Волинській, Хмельницькій та Івано-Франківській областях). У Януковича найвища підтримка мешканців міст Донецької (59,0%) та Миколаївської (54,2%) областей; у Юлії Тимошенко – у Волинській області та Києві (35,2%); у Сергія Тігіпка – в Запоріжській області (21,4%); у Арсенія Яценюка – в Черновицькій (27,3%), у Віктора Ющенка – у Львівській області (29,2%).