Про це повідомляє ubr.ua
За оцінками Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО), середньорічний показник світового споживання риби і рибопродуктів в 2016 році склав 20,5 кг на людину в рік, з яких 9,6 кг забезпечувалося за рахунок традиційного рибальства, а 10,9 кг - за рахунок розвитку аквакультури.
За оцінками Економічного дискусійного клубу, в 2016 році в Україні споживання риби і рибопродуктів було вдвічі меншим, ніж середньосвітове і склало 10,1 кг на людину в рік.
Слід зазначити, що раціональна норма споживання українцями риби і рибних продуктів, згідно з рекомендаціями МОЗ, визначена на рівні 20 кг на людину в рік.
При цьому, за весь період незалежності України досягти рекомендованої норми споживання ніколи не вдавалося.
Один з найнижчих показників споживання риби і рибопродуктів в Україні був зафіксований у 2015 році - 8,6 кг на людину, або тільки 43% від встановленої від раціональної норми.

Падіння споживання рибної продукції було обумовлено наступними факторами:

 -зменшенням в 2,5 рази промислового видобутку водних живих ресурсів у зв'язку з анексією АР Крим, яка забезпечувала надходження на український ринок більше 60% вилову риби та морепродуктів;
   -скороченням більш ніж в 2 рази імпорту рибної продукції внаслідок трикратної девальвації гривні у 2014 році і падінням рівня життя населення.

За даними Держстату, протягом останніх 3 років промисловий видобуток водних живих ресурсів практично залишається на стабільно низькому рівні - в межах 90 тис тонн. Разом з виловом риби в домогосподарствах, загальний обсяг видобутку водних живих ресурсів в Україні не перевищує 140 тис тонн, що забезпечує лише третину внутрішнього попиту рибної продукції.

«Вголос»