Мінімальний термін, який він має провести за ґратами – 40 років. Після цього терміну він зможе подати прохання про перегляд вироку.

Державне обвинувачення вимагало для Лапшина довічного ув’язнення. Захист просив для нього 35-40 років в’язниці.

Засідання суду, на якому оголошували вирок, зупиняли: через повідомлення про виявлення в судовій залі підозрілий пакунок із суду евакуювали всіх людей. Згодом засідання поновилося.

Нагадаємо, 21 жовтня Українець Павло Лапшин визнав в британському суді провину у вбивстві в квітні поточного року в Бірмінгемі 82-річного мусульманина Мухаммеда Саліма. Також він зізнався в підготовці вибухів біля мечетей в графстві Уест-Мідлендс.

Нагадаємо, 18 липня британська поліція затримала двох громадян України за підозрою у причетності до скоєння терактів на території Сполученого Королівства та вбивства. Йдеться про вибухи, що пролунали 21 червня та 12 липня поблизу двох мечетей Великої Британії.

Один із них згодом був звільнений без висунення будь-яких звинувачень.

Другого, 25-річного Павла Лапшина, арештували по підозрі у причетності до скоєння вибухів у трьох містах Британії, підготовці та підбурюванні до терактів, а також убивстві. Тепер йому вже офіційно пред'явлені звинувачення в пов'язаному з тероризмом вбивстві 75-річного Мохаммеда Саліма в Бірмінгемі.

Павло Лапшин - аспірант Національної металургійної академії, має безліч позитивних відгуків на постійному місці навчання. До Великобританії поїхав поглиблювати знання з комп'ютерних наук, за якими мав більше 10 розробок і публікацій у міжнародних виданнях.

Джерело: Радіо Свобода