МЗС України радить громадянам без нагальної потреби не відвідувати Єгипет. Причиною цьому є продовження терміну надзвичайного стану, – повідомляють у відомстві.

«Враховуючи ухвалення парламентом країни рішення щодо чергового продовження в Єгипті на три місяці надзвичайного стану, МЗС України наполегливо рекомендує громадянам переглянути власні плани щодо відвідування Єгипту протягом його дії та утриматися без нагальної потреби від поїздок до цієї держави», – йдеться у повідомленні.

Таке рішення викликано істотною активізацією у країні радикальних терористичних угруповань. Зокрема, у Єгипті засудили до смертної кари 13 бойовиків «Ісламської держави», які все частіше влаштовують теракти проти цивільних громадян з огляду на їхню релігійну приналежність.

Українцям, які вже перебувають у Єгипті, у МЗС рекомендують уникати поїздок до північних та центральних частин Синайського півострова та до пустельних районів на захід від долини ріки Ніл. Також треба бути пильними під час відвідування столиці та усіх головних курортних міст і узбережжя Червоного моря.

«У разі різкого загострення ситуації, необхідно неухильно виконувати вказівки посадових осіб, відповідальних за безпеку. Громадянам рекомендується зберігати у доступних місцях паспортні документи, кошти і речі, що знадобляться у випадку термінового залишення місця проживання», – заявляють в МЗС.

 

«Вголос»