Зокрема, МЗС рекомендує утриматися від поїздок у такі міста, як: Каїр, Олександрія, Ассиута, Таба, Порт-Саїд, Суец, а також у регіон Північний Синай.

Щоб уникнути загроз для життя і здоров'я громадян України, які в даний момент знаходяться в цих містах, або планують їх відвідати рекомендується проводити відпочинок в межах готелю.

У разі надзвичайних ситуацій в МЗС радять звертатися в посольство України в Єгипті.

Нагадаємо, в Єгипті відбувається безстроковий страйк опозиції. Заворушення почалися по всій країні 23 листопада 2012 р. у зв'язку з виходом указу Президента Єгипту Мохаммеда Мурсі, згідно з яким будь-які рішення Президента не можуть бути оскаржені в суді доти, поки не буде обраний новий парламент. Аналітики відзначають, що Мурсі сконцентрував у своїх руках владні повноваження, порівнянні з диктаторськими. Рішення Мурсі на своєму засіданні в Каїрі засудив Верховний судовий рада Єгипту. На думку його членів, указ Президента (якого за цей крок вже прозвали "фараоном") - "безпрецедентна атака на правосуддя". Кілька помічників Президента і членів його адміністрації подали у відставку.

Нагадаємо, що минулого тижня Президент Єгипту Мухаммед Мурсі позбавив судові інстанції права скасовувати свої розпорядження. Крім того, глава держави змінив порядок призначення генерального прокурора і ввів заборону на розпуск конституційної комісії, яка розробляє проект основного закону країни.

Джерело: РБК-Україна