Скандал, який спалахнув через рішення Конституційного Суду України щодо антикорупційного законодавства, може розділити Україну на дві частини.

Про це в інтерв'ю "Вголосу" сказав політтехнолог Олександр Кочетков.

"Треба чекати голосування. Якщо вони проголосують — скажуть, що в країні правова криза. Якщо не проголосують — буде владна криза. Тоді всі зрозуміють, що таки так, президент не такий сильний, яким хоче здаватися. Відтак всі почнуть займатися розхитуванням ситуації. І все це абсолютно повністю гратиме на користь опозиції. При чому як проросійської (Медведчук після місцевих виборів кожних 10 хвилин на своїх каналах розповідає, що потрібно перезавантажити ВРУ), так і проєвропейської (у таборі Порошенка кричать про те саме, додаючи, щоправда, що і президента треба відразу переобирати)", - зазначив Кочетков.

За словами політтехнолога, якщо так станеться, країну, яка і так перебуває в економічному хаосі, в кризі, запустять ще й у передвиборчий хаос:

"Це може закінчитися доволі неприємним сценарієм. Тоді частина України повністю «ляже» під Росію, а ще частина — повністю «ляже» під Європу. А справжньої України як такої вже не буде. Коротше кажучи, нинішніми діями Зеленський повністю грає на користь своїх ворогів".

Більше про це читайте у статті: Чи розпустить Зеленський Верховну Раду ще раз?