Про це повідомив т.в.о. генерального директора концерну Юрій Терещенко у своїй статті в «Дзеркало тижня».

«Питання, на яке слід відповісти - військово-технічне співробітництво з Російською Федерацією. Вже сьогодні із зрозумілих причин в Росії не поставляються зброя і військова техніка. До моменту деескалації конфлікту наші відносини залишаться в замороженому стані. Так, ми понесемо економічні втрати, але хіба розумно озброювати армію супротивника?», - пише Терещенко.

«Переконаний, що наші відносини з РФ, у тому числі у сфері економічного і військово-технічного співробітництва, заслуговують розгляду та прийняття рішення на вищому державному рівні, в Раді національної безпеки і оборони України», - вважає він.

Нагадаємо, 13 березня вибухнув скандал: з'ясувалося, що новопризначена глава «Укроборонпрому» Валентина Дрозд, незважаючи на неприкриту агресію з боку РФ, продовжила поставляти Росії військове обладнання.

14 березня Олександр Турчинов звільнив Валентина Дрозд, пропрацювала на посаді всього тиждень, і призначив на її місце нардепа від «Удару» Сергія Аверченка.

Ще через тиждень, 21 березня, народний депутат, член парламентського комітету з питань нацбезпеки Юрій Сиротюк (ВО «Свобода») звернувся до Аверченко з закликом негайно припинити поставки в Росію зброї і техніки і переглянути всі військові контракти з РФ.

Про реакцію на дане звернення не повідомлялося, проте вже 24 березня держконцерн очолив колишній заступник голови «Укрспецекспорту» Юрій Терещенко. У свою чергу, ударівець Аверченко був переведений на посаду керівника Державного управління справами.

Джерело: Дзеркало тижня