“Укроборонпром” має бути реформований. Це також бізнес.

Про це секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Данилюк повідомив в інтерв’ю «24 каналу».

На думку Данилюка, необхідно змінити систему управління. Він зазначив, що треба ввести нормальне корпоративне управління, сильну наглядову раду з певною відповідальністю менеджменту перед нею.

“Тобто корпоративне управління, що є в приватному секторі, має бути застосовано до “Укроборонпрому””, – розповів секретар Ради національної безпеки та оборони України.

“Нам треба уніфікувати модельний рядок. І щоб власне саме виробництво також було концентрованим. Чому? Тому що коли одне підприємство повністю завантажене, там набагато простіше контролювати якість, там набагато простіше зменшити вартість і так далі. Це в будь-якому приватному бізнесі робиться. Так само це має відбуватися в державному бізнесі”, – додає Данилюк.

На його думку, “Укроборонпром” має бути реформований, адже це також бізнес. І додав, що для держави немає значення, державне чи приватне підприємство. Однак в інтересах держави, щоб військові отримували якісну, надійну, сучасну техніку за нормальні гроші.

Зазначимо, що Олександра Данилюка називають одним з претендентів на голову нового Кабінету Міністрів, однак сам Данилюк повідомляв, що збирається зосередити свою роботу на реформуванні Ради нацбезпеки і оборони, куди його призначив президент Зеленський.

Нагадаймо, команда нового Президенту готує пакет законопроєктів, які повинні реформувати різні сфери управління держави, зокрема Службу безпеки України.