Про це повідомила прес-служба інспекції.  

При цьому нагадується, що рішення про припинення пасажирських перевезень було прийнято 6 січня.

До Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті надходить інформація щодо продовження деякими перевізниками здійснення перевезень пасажирів до населених пунктів, що розташовані на непідконтрольній Україні території.

«Укртрансінспекція нагадує автомобільним перевізникам, що задля безпеки та уникнення загроз життю та здоров’ю пасажирів, з 6 січня 2015 року припинено продаж квитків та перевезення пасажирів на автобусних маршрутах до зупинок, що розташовані, згідно діючими розкладами руху, на території проведення антитерористичної операції. Рух автобусів по маршрутам загального користування, які прямують в напрямку Донецької та Луганської областей та перетинають лінію розмежування, повинен здійснюватися до населених пунктів, що розташовані на підконтрольній Україні території», – наголошено в повідомленні.

Як писав «Вголос», 13 січня близько 15:00 з боку Докучаєвська бойовики завдали артилерійський удар по блокпосту українських правоохоронців біля Волновахи. Один зі снарядів влучив у рейсовий автобус із цивільними громадянами.

Спочатку повідомляли, що 10 пасажирів загинули, ще 13 отримали поранення. Згодом кількість загиблих зросла до 12.