Про це повідомила прес-служба «Укрзалізниці».

«Непорозуміння, пов’язані з продажем квитків 10 – 11 червня 2014 року за міжнародним тарифом на поїзди у сполученні між АР Крим та материковою частиною України, який значно перевищує внутрішньодержавний, викликані збоєм в автоматизованій системі продажу квитків «Експрес-3» (ВАТ «РЖД»). Про це Укрзалізниці повідомили представники ВАТ «Федеральна пасажирська компанія» (Росія)», - сказано в повідомленні.

За інформацією ВАТ «ФПК», пасажири, які придбали квитки за підвищеним тарифом, можуть отримати різницю вартості проїзду у касах тих станцій, де були придбані квитки.

Продаж квитків на поїзди до АР Крим та зворотно на дати з 16 по 30 червня Укрзалізниця відкриє 12 червня 2014 року. Вартість проїзду у даному сполученні залишиться незмінною.

Сьогодні «Центр журналістських розслідувань» повідомив, що квитки з Сімферополя до інших українських міст подорожчали у 4-7 разів. Так, квиток на фірмовий потяг «Київ-Сімферополь» продавали 4894 рублів (близько 1630 грн), замість 380 грн. Квитки з Сімферополя до Запоріжжя, які раніше коштували близько 100 грн, продавали за 2369 рублів (790 грн).