З 12:00 18 березня "Укрзалізниця" призупиняє курсування приміських поїздів.

Про це інформує пресслужба компанії у Facebook.

"Деякі приміські поїзди проїдуть за скороченим маршрутом, щоб його завершити до 12:00. Просимо слухати оголошення диктора на вокзалах і читати оголошення", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що в зв'язку з оголошеним карантином з 12:00 18 березня "Укрзалізниця" закриє вокзали для відвідувачів.

Нагадаємо, 12 березня в Україні почався карантин через загрозу епідемії коронавірусної інфекції і для недопущення її поширення. Він триватиме три тижні – до 3 квітня. На два тижні також закриті держкордони. На територію України пропускатимуть тільки українців і тих, у кого є вид на проживання.

16 березня Кабінет Міністрів ухвалив рішення про тимчасове призупинення залізничного, авіа- і автобусного міжміського сполучень з 18 березня.

Також міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що Укрзалізниця у ніч проти 17 березня повністю припиняє міжнародні залізничні перевезення.

Крім того, на виконання рішення Кабінету Міністрів "Київський метрополітен" припинив перевезення пасажирів з 23:00 17 березня.