“Укрзалізниця” розпочала службове розслідування у зв’язку з травмою 60-річної пасажирки плацкартного вагона в поїзді “Київ – Бердянськ”.

Про це повідомляє пресслужба “Укрзалізниці“.

Інцидент стався 13 лютого. Сама потерпіла описує те, що трапилося так: “Хлопець каже: я не буду ні чай пити, нічого. Поліз на другу полицю, поїзд ще стояв. Коли ми вже поїхали, я поїла, постелила. Усі вже лягли, ну і я думаю… Зняла чоботи і давай ставити під [полицю]. Тільки нахилилася, ставлю чоботи, і тут ця полиця розкладається, і цей хлопчик з цієї ж полиці ще на мене зверху. І ця полиця – мені по спині”.

Постраждалу госпіталізували, у неї діагностували перелом грудного відділу хребта та гематоми.

“Укрзалізниця” відзначає, що жінка зможе отримати страхову виплату на підставі акту про нещасний випадок і квитка. При цьому компанія запевняє, що верхня полиця була в справному стані і не могла сама впасти.

“Усе полиці вагона поїзда були в справному стані. Перед посадкою пасажирів провідники розклали і закріпили полиці, в тому числі спеціальними ременями для додаткової фіксації. За результатами візуального обстеження ніяких пошкоджень полиці і кронштейна, на яких вона тримається, не виявлено”, – сказано в повідомленні.

На думку компанії, подія пов’язана з тим, що пасажир з верхньої полиці погано встановив її.

“Є припущення, що він підняв полицю, щоб зняти ремені, а потім не закріпив її. Для з’ясування причин проводиться службове розслідування”, – заявили в УЗ.

Як відомо, у поїзді Київ-Бердянськ на жінку впала верхня полиця з 80-кілограмовим пасажиром, в результаті чого 60-річна потерпіла отримала перелом грудного відділу хребта, протрузію і гематоми. Тепер вона не може рухатися і перебуває в лікарні.