Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов під час прес-конференції у середу, присвяченій приєднанню компанії до E-Data, – пише Економічна правда.

«Після запуску цієї системи в роботу «Укрзалізниця» буде першою компанією в Україні, котра буде повністю розкривати всю інформацію в повному обсязі про всі свої фінансові трансакції. Крім нас, на сьогодні подібне робить тільки Держказначейство», – повідомив Кравцов.

«Відтепер завдяки E-Data клієнти, партнери, інвестори, представники ЗМІ та всі охочі зможуть відслідковувати інформацію про трансакції Укрзалізниці на сайті spending.gov.uа», – йдеться у повідомленні компанії.

За словами директора з економіки і фінансів ПАТ «Укрзалізниця» Андрія Рязанцева, на першому етапі компанія завантажить понад 21 тисячу транзакцій за перший квартал поточного року на загальну суму понад 2,3 млрд гривень.

«Загалом у 2018 році планується опублікувати понад 100 тисяч трансакцій на загальну суму понад 10 млрд гривень. Таким чином, усі охочі зможуть побачити всю інформацію щодо договорів Укрзалізниці», – зазначив він.

Рязанцев також повідомив, що користувачі сервісу зможуть побачити інформацію щодо співпраці Укрзалізниці з понад 4 тисячами контрагентів, оскільки інформація в системі E-Data повністю відображає всі платіжні реквізити, включаючи назву контрагента та призначення платежу.

 

«Вголос»