Про це повідомила прес-служба перевізника.

Випадок стався 30 грудня у Миколаєві.

Сьогодні, 6 січня, з цього приводу в Укрзалізниці відбулася нарада  за участю керівників Укрзалізниці, пасажирських служб Придніпровської та Одеської залізниць, причетних посадових осіб вокзалів Одеса, Миколаїв та пасажирського  вагонного депо Запоріжжя.

За результатами наради встановлено, що посадові особи залізниць проявили недостатній професійний рівень та допустили низку порушень щодо порядку обслуговування пасажирів на залізничному транспорті. У зв’язку з цим начальника поїзда і провідника звільнено з посад та оголошено догану черговому по вокзалу Миколаїв. Також притягнуто до дисциплінарної відповідальності причетних керівників пасажирських служб та підприємств залізниць України.

За результатами розслідування інциденту, зі свого боку Укрзалізниця приносить вибачення бійцям АТО за причинені їм незручності. Для уникнення подібних непорозумінь у майбутньому залізничники рекомендують з приводу придбання квитків своєчасно звертатись до спеціалізованих залізничних кас, військових комендантів або чергових по вокзалу.

Укрзалізниця також наголошує, що для забезпечення виїзду у відпустку військовослужбовців, що беруть участь в АТО, Укрзалізниця готова забезпечити виділення місць в повному обсязі за умови надання причетними міністерствами та відомствами або їхніми структурними підрозділами групових заявок не пізніше однієї доби до відправлення поїзда (бажаної дати виїзду) з зазначенням станцій відправлення та призначення, кількості осіб та приміткою «перевезення учасників АТО». 

Загалом упродовж 2014 року залізничницями України перевезено понад 211 тисяч військовослужбовців на суму 3 082 тис. грн.