Про це на своїй сторінці в Facebook написав голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

«Увечері 26 жовтня в Анкарі Президент Турецької Республіки Реджеп Тайїп Ердоган зустрівся з заступниками Голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеровим і Ахтемом Чийгозом. Зустріч відбулася в офіційній резиденції Президента Туреччини Ak Saray (Білий палац)», - написав Чубаров.

За його словами, політв'язні подякували Ердогану за його зусилля задля їх звільнення, а також звернулися до нього із закликом допомогти десяткам інших незаконно переслідуваних, заарештованих і засуджених в Криму кримських татар, українців, людей інших національностей.

«Президент Туреччини Ердоган висловив упевненість в нових зустрічах, в тому числі і під час його візиту в Україну, попросив передати Мустафа аг'а Джемілєву, голові і членам Меджлісу кримськотатарського народу слова підтримки і побажання успіхів у діяльності, спрямованій на благо кримськотатарського народу», - додав Чубаров.

Як писав «Вголос», прибуття заступників голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова та Ахтема Чийгоза літаком до Києва переноситься на 27 жовтня.