Фактів побиття представників від Віктора Януковича у Львівській області не зафіксовано, - повідомив сьогодні на прес-конференції заступник начальника УМВСУ у Львівській області Володимир Дитюк.
“Фактів масового чи немасового побиття не було”, - наголосив він.
При цьому Володимир Дитюк зазначив, що справді на Сокальщині були певні інциденти на 44 і 47 виборчих дільницях.
“В селі Жужеляни на дільницю під‘їхало п‘ятеро невідомих осіб, переговорили з головою комісії, яка мала представництво від Януковича, вона після цього закрила печатку в сейфі, вийшла з дільниці і сіла в машина. Вона звичайно була заблокована людьми і членами комісії, були і працівники мііліції. На даний час вони всі доставлені в сокальський райвідділ, де зараз проводиться перевірка. П‘ятеро затриманих осіб є спостерігачами з Полтавщини”, - розповів він
Другий випадок, за його словами, трапився на 44 дільниці, де у громадянина була тимчасова прописка і голова комісії не дав йому голосувати. “Через це виникла між ними перепалка. Чоловік просто вийшов з приміщення і ніяких ушкоджень нікому не завдавав”, - додав Володимир Дитюк.
Як повідомляло агентство, довірена особа Віктора Януковича в ТВО№126 Віктор Шайтан повідомив, що на двох дільницях Сокальського виборчого округу побили спостерігачів від Віктора Януковича. Віктор Шайтан розповів, що такі випадки трапились на 44 дільниці в селі Діброва та на 47 дільниці в селі Жужеляни. Він також сказав, що факти побиття зафіксовані на відеоплівку.
ТВО № 126 включає місто Червоноград, Сокальський район.
На Львівщині створено 12 ТВО №№ 117-128.
Сьогодні в Україні відбувається другий тур президентських виборів.