ЦГЗ УМВСУ у Львівській вважає неправдивою інформацію щодо втручання керівництва УМВСУ у Львівській у виборчий процес та тиску з цією метою на працівників управління, подану у листі працівників УМВСУ у Львівській області і розповсюджену представниками Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка. Про це йдеться у заяві ЦГЗ УМВСУ у Львівській області.
ЦГЗ УМВСУ у Львівській області розцінює цей факт як „намагання певних сил втягнути міліцію у свої політичні ігрища, нічим іншим як нехтуванням закону, проявом низької культури та бажанням дестабілізувати обстановку у Львівській області”, ― сказано у заяві.
„Третього листопада жодної наради ні керівного складу УМВС України у Львівській області, ні наради з участю керівників територіальних органів внутрішніх справ не було. „Завдання”, що були оприлюднені в листі, перед працівниками міліції Львівщини не ставились і не будуть ставитись”, ― наголошено у заяві.
На мітингу, що відбувся 6 листопада на проспекті Свободи у Львові, народний депутат Ярослав Кендзьор оприлюднив „лист” „Брудні технології адміністративного ресурсу із залученням органів міліції до фальсифікації виборів Президента України в другому турі 21 листопада 2004 року”.
У листі йшлося про завдання по підтримці кандидата у Президенти України Віктора Януковича правоохоронцями Львівщини, організацію протизаконних провокацій, покликаних визнати вибори на Львівщині не дійсними. Ці „завдання” ніби то визначені керівництвом УМВС України у Львівській області на нараді 3 листопада 2004 року.