Управління МВС України у Львівській області заявляє, що жодних вказівок отримувати, а тим більше повертати відкріпні талони, не надходило ні від керівництва обласної міліції, ні з МВС України. Про це йдеться у заяві, розповсюдженій ЦГЗ УМВСУ у Львівській області.
„Ніякого тиску на особовий склад щодо питань, пов’язаних із участю працівників міліції в голосуванні, не було і не може бути. Керівництво органів та підрозділів у жодному випадку не впливає на волевиявлення працівників міліції і не обмежує їх виборчі права. Кожен працівник, включно із тими, які нестимуть службу з охорони громадського порядку на виборчих дільницях не за місцем свого проживання, має можливість здійснення свого виборчого права, у тому числі отримати відкріпний талон й вільно проголосувати там, де нестиме службу 21 листопада” зазначено у заяві.
Управління МВС України у Львівській області розцінює як про вокативні повідомленні електронних ЗМІ про факти здійснення тиску та працівників міліції Львівщини з метою примусити їх отримати й відразу ж здати своєму керівництву відкріпні талони для голосування на виборах Президента України― зазначено у заяві.
Як повідомляло агентство, 17 листопада відбулася прес-конференція працівників відділу ДАІ у Львівській області, на якій вони повідомили про те, що вище керівництво чинить на них тиск, вимагаючи здавати відкріпні талони не тільки за себе, а й за членів родин. Щоправда, здавати паспорти або їх ксерокопії у службовців не вимагали.