Львівська обласна організація УНА-УНСО пропонує депутатам Львівської міської ради переглянути своє рішення щодо польських військових поховань на Личаківському цвинтарі.
Про це йдеться у заяві ЛОО УНА-УНСО від 19 травня.
"Дане звернення за своєю суттю є безвідповідальним кроком міських депутатів, оскільки не несе у собі жодних юридичних наслідків. Разом з тим факт прийняття документу дасть можливість польські стороні стверджувати про урегульованість даного питання і буде використовуватись як додатковий інструмент тиску на львівську громаду", ― сказано у заяві.
Особливо обурливим для членів УНА-УНСО виглядає той факт, що на Личаківському цвинтарі "планується спорудження пам'ятників військовим найманцям - американцям та французам".
"Нам невідомий подібний прецедент у світі відзначення військових злочинців", ― наголошують вони.
Сьогодні Львівська міськрада прийняла звернення до президентів України та Польщі, у якому заявила, що готова розглянути і прийняти остаточне рішення щодо відкриття польських військових поховань на Личаківському цвинтарі у Львові після підписання уповноваженими президентів України та республіки Польща відповідного двохстороннього протоколу
Прес-тайм