Про це повідомлено на сайті голови Луганської облдержадміністрації Геннадія Москаля.

Близько 22:00 бойовики з Веселої Гори випустили по м. Щастя 10 мінометних мін, які вибухнули біля теплоелектростанції, поблизу мосту через Сіверський Донець. Перебито магістральний газопровід, без газу залишається місто й п’ять сусідніх сіл. Ремонтні бригади намагаються усунути пошкодження й відновити подачу газу. Теплоелектростанція працює в нормальному режимі, світло, тепло та вода в місті є.

У Попасній унаслідок прямих влучень артилерійських снарядів згоріли два житлові будинки. Після обіду по місту випустили кілька десятків реактивних снарядів із «Градів», які вибухнули на околицях. Ніхто з мирних мешканців не постраждав, електроенергія, вода та газ у місті є, за винятком мікрорайонів, де системи життєзабезпечення перебито обстрілами. Зараз у Попасній не стріляють.

Трьохізбенку (Новоайдарський район) серед ночі двічі накривали мінометними мінами. Пошкоджено близько десяти житлових будинків, інформації про постраждалих серед мирних мешканців немає.

У Станиці Луганській бойовики обстріляли з мінометів та артилерії залізничну станцію Кіндрашівська Нова: пошкоджено залізничні колії та локомотивне депо, зруйновано тепловоз. Райцентр і сім сусідніх сіл залишаються без електроенергії, центральної води та опалення.