Про це власкору Вголос повідомили у громадянській мережі Опора у Волинській області.

Так, на семи факультетах Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки розміщені агітаційні матеріали кандидата-самовисуванця Ігоря Палиці. Таке порушення зафіксоване спостерігачами Опора в педагогічному інституті, на факультетах романо-германської філології та психології, а також на історичному, економічному, математичному та фізичному факультетах.

Форма розміщення такої агітації довільна. Деякі факультети розмістили агітаційні листівки або передвиборчу програму цього кандидата, інші ж зробили стенди, де розповідається про Фонд Ігоря Палиці та його допомогу університету.

Таке розміщення агітаційної продукції про кандидата суперечить частині 4 статті 74 Закону «Про вибори народних депутатів України», яка забороняє розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами в підприємствах, установах, організаціях державної та комунальної форми власності.

До слова, сьогодні виконуючий обов'язки ректора Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Ігор Коцан та голова студентської ради Яна Цапук є довіреними особами кандидата Ігоря Палиці.

З достовірних джерел Опорі вдалося дізнатися, що вказівку деканам та викладачам факультетів розміщувати таку друковану продукцію на стендах дало керівництво навчального закладу.

11 жовтня спостерігачі Опори знову відвідали згадані навчальні корпуси університету, але агітація і далі висіла на дошках оголошень. Схоже, для депутата-"тушки" Ігоря Палиці, наближеного до олігарха Ігоря Коломойського, закон неписаний.