27 квітня 2005 року міністр транспорту та зв’язку України Євген Червоненко підписав Наказ № 153 „Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації електронних інформаційних ресурсів”.

„Українська Національна Консервативна партія (УНКП) оцінює цей документ як антиконституційний витвір посткомуністичної бюрократії, що порушує права українських громадян, утискує свободу слова і створює поліцейську цензуру в нашій державі”, сказано в заяві голови УНКП Олега Соскіна.

«На жаль, Наказ „Про затвердження порядку проведення державної реєстрації електронних інформаційних ресурсів” був зареєстрований Міністерством юстиції України. Мабуть, це сталося тому, що Мін’юст нині знаходиться у стані хаосу, міністр юстиції Роман Зварич не контролює ситуацію. Скандал навколо його освіти суттєво вплинув на ефективність роботи Міністерства. Напевно, настав час, коли Роман Зарич має проявити політичну волю і написати заяву про відставку, щоб надалі не дискредитувати ні В. Ющенка, ні Ю. Тимошенко, а також не завдавати шкоди процесу відновлення демократії в Україні.»

«Якщо такі документи, як вищеназваний „Наказ”, і далі продукуватимуться міністерствами, відомствами та Кабінетом Міністрів України, то це призведе до загострення політичної ситуації в державі, зменшення соціальної бази нинішньої влади»