Із закликом „закласти кошти в бюджет для встановлення меморіальних таблиць на фасадах будинків у Львові, де жив і працював ПЕТЛЮРА” звернулася до Львівської міськради Львівська обласна організація Української народної партії під час проведення «Днів Петлюри у Львові». Акція, зініційована Львівською обласною організацією УНП, відбулася на розі вулиць Краківська – Вірменська у центрі Львова.

 “Здавалося б – Петлюра – це не Галицький контекст історії. Нам є рідними ОУН, КОНОВАЛЕЦЬ, ШУХЕВИЧ, БАНДЕРА. Але ми вирішили відзначити його роковини з трьох причин: по-перше ПЕТЛЮРА був і залишається Великим українцем, по-друге, його ім’я й досі не відмите від радянської брехні; по-третє, на Великій Україні у нас ще “немодно” говорити про ПЕТЛЮРУ” – заявив під час акції заступник голови Львівської обласної організації УНП Ярослав ТИМЧАК,
Як відомо, Симон ПЕТЛЮРА певний час проживав і працював у Львові, проте немає жодного меморіального знаку чи таблиці, які б зафіксували його перебування у місті.

За результатами акції керівництво Львівської УНП вирішило клопотати перед Львівською міською радою про закладення коштів в бюджет для виготовлення та встановлення меморіальних таблиць на фасадах будинків, де жив і працював ПЕТЛЮРА у Львові; клопотати перед СБУ про запит щодо отримання від ФСБ Росії матеріалів про вбивство ПЕТЛЮРИ; а також звернутися до Президента України Віктора ЮЩЕНКА щодо запровадження військової відзнаки ім.Симона ПЕТЛЮРИ.